Obrazek
 tel.:  0 48 601 26 97 51
2006-2018 © maxmediastream
współpraca:

 

e-mail: 

www.mazowsze.tv
itv - internetowe transmisje wideo

  We wrześniu 2006 r. rozpoczeliśnu realizację projektu regionalnej telewizji internetowej. Celem projektu jest wykorzystanie tego nowoczesnego medium do promocji atrakcji turystycznych Mazowsza i wykorzystania Internetu w działaniach informacyjnych dla samorządów lokalnych. Teraz przystępujemy do raelizacji tego prajektu dla wszystkich Polaków rozsianuch na całym świecie.

Popularność Internetu oraz jego coraz większa dostępność stwarza możliwość szerokiego dotarcia do szczególnej grupy klientów – internautów, przede wszystkim do młodzieży. Młodzież jest bowiem potencjalnie największym i najbardziej wdzięcznym odbiorcą informacji przekazywanej za pośrednictwem nowoczesnych mediów. XXI wiek jest wiekiem Internetu i telefonii komórkowej, zaś młodzież – nadawcą i odbiorcą milionów krótkich i tanich sms-ów, uczestniczy w internetowych czatach, aktywnie „żegluje” po cyberprzestrzeni. Dlatego też w młodzieży upatrujemy głównego odbiorcę naszego internetowego medium oraz radnych i pracowników administracji samorządowej naszego województwa.

Proponujemy skorzystania a naszej oferty i wykorzystanie internetowych transmisji wideo dla celów promocyjnych Waszej gminy, miasta, powiatu. Oddajemy do Państwa dyspozycji profesjonalny zespół pracowników redakcji maxmediastream, realizującej internetowe transmisje m.in. z obrad Rady Miasta St. Warszawy.

Dysponujemy wykwalifikowaną, doświadczoną kadrą producentów telewizyjnych, informatyków i dziennikarzy oraz niezbędną infrastrukturą techniczną.

Dane techniczne ITV i bezpieczeństwo transmisji

Oferowana usługa, internetowych transmisji wideo, oparta jest na technologii strumieniowego przesyłania sygnału wideo. Przy, jednoczesnym kodowaniu sygnału 1000, 600 kbps/s, daje płynną możliwość oglądania przekazu nawet przy słabym łączu internetowym. Duża ilość slotów (bramek) w gotowości dobowej i wydajne serwery umożliwiają dostęp wielu użytkownikom. Miejsce na serwerze pozwala na archiwizowanie i udostępnienie materiałów POST CAST (telewizja na rządanie). Adres strumienia wideo może być podłączony pod kilka stron www lub udostępniany indywidualnie. Korzystanie z internetowych transmisji wideo nie wymaga długotrwałego ściągania plików na własny komputer /jest to od kilkudziesięciu do kilkuset Mb/. Wybrany film nie zajmuje więc miejsca na dysku. W odróżnieniu od klasycznej telewizji, korzystanie z streamingu umożliwia dostęp do materiałów wideo w dowolnej chwili.

 Internetowe transmisje wideo mogą być adresowane do wybranych odbiorców. Przy zamkniętych transmisjach dla określonej grupy użytkowników, można na serwerze założyć hasło dostępu lub (dla większego bezpieczeństwa) podać adresy IP komputerów uprawnionych do łączenia się ze strumieniem. Zapewnia to niemal całkowite bezpieczeństwo transmisji wideo np. z obrad ciał statutowych spółek prawa handlowego, organizacji pozarządowych, czy też samorządów miast i gmin.
 

 Wideoreportaże i transmisje z imprez lokalnych

Proponujemy Państwu nowatorskie wykorzystanie Internetu w działaniach informacyjnych i promocyjnych. Projekt ten stwarza możliwość zarówno rejestracji najciekawszych wydarzeń lokalnych, jak i bezposredniej transmisji z imprez organizowanych przez Państa Urząd. Warto wspomnieć, iż globalna sieć internetu jest idealnym nośnikiem informacji, nieograniczonym w czasie i przestrzeni. Relacje filmowe z najważniejszych wydarzeń z udziałem lokalnych władz, stwarzają niepowtarzalną szansę na wykorzystanie atrakcyjnej i nowoczesnej formy informacyjnej. Warto wspomnieć, iż internetowe transmisje nie wymagają zaangażowania dużych środków finansowych oraz olbrzymiej machiny technicznej.

Jesteśmy przekonani, iż wykorzystanie do działań promocyjnych i informacyjnych telewizyjnych transmisji wideo jest jedną z najtańszych form masowego dotarcia do mieszkańców Państwa gminy i powiatu, a dzięki obecności na regionalnej platformie www.maxmediastream.pl – również do potencjalnych turystów.

Proponujemy również kompleksową obsługę dziennikarską i techniczną wszelkich imprez kulturalnych, sportowych i turystycznych oraz ich emisję „na żywo” za pośrednictwem internetu na Państwa stronie www. Dodatkowo istnieje możliwość produkcji wideo-reportaży na płytach DVD do wykorzystania w telewizjach lokalnych i kablowych oraz krajowych i zagranicznych targów.

 CENNIK

Realizacja „studia otwartego” – wywiady, spotkania „na żywo”                          – 6.000 zł

Realizacja programu „na żywo” w terenie                                                            od 5.000 zł

Rejestracja imprez okolicznościowych (za 1 godz.)                                             od 1000 zł

Transmisja narad, konferencji, koncertów itp. „na żywo”                                   od 5.000 zł

Emisja przez 30 dni rejstracji wideo (za 1 godz. materiał video )                            –  500 zł

Realizacja filmu promocyjnego (20 min.)                                                           od.12.000 zł.

OFERTA SPECJALNA

Realizacja transmisji i rejestracja imprez organizowanych przez Urzędy Miejskie i Gminne oraz ich emisja w Internecie – rabat 30%.

W sprawie stałej współpracy prosimy o kontakt.

  

Realizacja: maxmediastream.pl

MaxMedia - Redakcja ITV:  00-061 Warszawa,
ul. Marszałkowska 140/8

tel/fax 022 826 97 51 , e-mail: biuro@maxmediastream.pl ,

 

 

Stowarzyszenie Mediów Polskich
strona główna
  stat4u
 

www.maxmediastream.pl